صفحه ها
دسته
دانلود
وبلاگ دوستان
پیوندها
وبلاگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 432023
تعداد نوشته ها : 571
تعداد نظرات : 506
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
 
جوان ایرانی با شکستن رکورد روپایی سرعتی با توپ نام خود را در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت کرد.
حب درویش که برای ثبت این رکورد به دوبی رفته بود بالاخره روز جمعه با شکستن رکورد روپایی سرعتی با توپ نام خود را در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت کرد . این جوان اهل شهریار در حضور نماینده گینس موفق شد در یک دقیقه 144 بار با توپ تنیس رکورد سرعتی روپایی را به ثبت برساند.
پایگاه خبری فدراسیون فوتبال با اعلام این خبر از حب درویش به عنوان اولین ورزشکار ایرانی نامبرده است که توانسته نام خود را در کتاب رکوردهای گینس به ثبت برساند این در حالی است که مرتضی محجوب شطرنجباز ایرانی در مرداد ماه سالجاری با کسب حداکثر امتیاز لازم در رقابت « سیمولتانه » رخ در رخ 500 ضمن شکستن رکورد مسابقات همزمان شطرنج مجوز لازم برای ثبت نامش در کتاب گینس را بدست آورده بود.
حب درویش در حال حاضر در تلاش برای ثبت رکورد 10 ساعت روپایی با توپ تنیس در سالن همکف مجتمع خرید دبی مال است . در صورت موفقیت در این قسمت حب درویش خواهد توانست رکورد پنج ساعت و 30 دقیقه ای این ماده که در اختیار یک ورزشکار اروپایی است را بشکند.
نماینده گینس نیز به منظور ثبت رکوردهای حب درویش در این کتاب از لندن به دبی سفر کرده و شاهد رکوردشکنی این جوان ایرانی است . لازم به ذکر است با توجه به شکستن رکوردهای روپایی احتمال دعوت فیفا از وی برای مراسم افتتاحیه جام جهانی در آفریقای جنوبی در ژوهانسبورگ زیاد است .

دسته ها : ورزشی
X